Gdyby mił
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.01.2007
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.01.2007
Express Bydgoski
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać, byłabyś z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 30 grudnia 2006r zasnęła w Bogu nasza kochana mama, babcia i teściowa
Śp. Jadwiga Siewert lat 84
Z domu Stefaniak
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 4 stycznia 2007r o godz. 10.00 w kościele p.w. Św. Antoniego z Padwy przy ul. Głuchej.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 10.45 na cmentarzu przy ul. Chojnickiej ( Czyżkówko) w Bydgoszczy.
W smutku pogrążona rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia