Serdecznie
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.02.2009
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.02.2009
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej naszej kochanej Mamy, Teściowej, Babci, Szwagierki i Cioci
śp. Marii Konury
Księdzu Prałatowi Wawrzyniakowi oraz Paniom z Referatu Zgonów z USC w Toruniu za życzliwość i pomoc, a także Księdzu Grzegorzowi z parafii p.w. Św. Jakuba Apostoła za odprawienie Mszy Świętej żałobnej, Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom, Państwu Sobczak - Właścicielom Z.P. "Sotor", Koleżankom i Kolegom z Zakładu Pogrzebowego "Sotor" oraz z Zakładu Patomorfologii Szpitala Miejskiego za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, za okazaną pomoc i współczucie oraz uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku
DZIECI z RODZINAMI
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia