Zabrałeś
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.01.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.01.2009
Express Bydgoski
„Zabrałeś Boże to, co najcenniejsze -
Serce Matki.”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia
4 stycznia 2009 r. odeszła nasza kochana mama, teściowa, babcia i prababcia
Śp. Stefania Dobrzycka-Pawlak
lat 86
Pogrzeb odbędzie się w czwartek 8 stycznia 2009 r. o godz. 13:45 na cmentarzu komunalnym przy
ul. Wiślanej w Bydgoszczy.
W smutku pogrążeni
Córka i Syn z Rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia