Serdecznie
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.08.2009
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.08.2009
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy byli z nami w trudnych chwilach i uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej najdroższej Mamy i Teściowej
ś.p. MARIANNY JAWORSKIEJ
a w szczególności: ks. Jackowi Buta, personelowi Oddziału Endokrynologii Szpitala Klinicznego im. dr Jurasza w Bydgoszczy, Pracownikom Przychodni specjalistycznej "Centrum" w Bydgoszczy, członkom Zarządu Okręgu i Oddziału ZNP, Chórowi Nauczycielskiemu "Con Anima", Kurkowemu Bractwu Strzeleckiemu w Toruniu, Stowarzyszeniu "Pedagogium", Krzysztofowi Sobczakowi i Jego Rodzinie; Basi i Zbyszkowi Staniszewskim oraz wszystkim przyjaciołom i znajomym za wspólną modlitwę, współczucie oraz uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku
Urszula i Leszek
Polakowie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia