Jedynie s
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.05.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.05.2008
Express Bydgoski
"Jedynie serce Matki uczuciem zawsze tchnie,
jedynie serce Matki o wszystkim dobrze wie,
dać wiele serca umie i każdy ból zrozumie,
a gdy przestanie dla nas bić, tak ciężko, ciężko żyć."
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 04.05.2008 r. zasnęła w Bogu nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia i Ciocia
Śp. Jadwiga Dominiak
z domu Oberbek
lat 62
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 07.05.2008 r. o godz. 8.30 w kościele p.w. Zmartwychwstania Pańskiego przy Al. St. Kard. Wyszyńskiego.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 14.00 na cmentarzu parafialnym przy ul. Chojnickiej w Bydgoszczy.
W smutku pogrążona
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia