Ja Jestem
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.03.2008
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.03.2008
Nowosci
"Ja Jestem Zmartwychwstanie i Życie,
kto we mnie wierzy nie umrze na wieki"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 10 marca 2008 roku odeszła do Pana moja kochana Teściowa, nasza Babcia, Prababcia, Praprababcia, Siostra i Ciocia
śp. Pelagia Kowalska
lat 101
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 12 marca 2008 roku o godz. 12.15 wystawieniem ciała w kaplicy przy kościele p.w. Św. Antoniego na Wrzosach. O godz. 13.00 nastąpi wyprowadzenie i przejazd do kościoła p.w. Św. Józefa, gdzie zostanie odprawiona Msza Św. żałobna.
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).
Pogrążona w smutku
Rodzina
Autokar zostanie podstawiony o godz. 13.00 przy kościele p.w. Św. Antoniego na Wrzosach
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia