Umarli pr
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.11.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.11.2008
Express Bydgoski
"Umarli przestają cierpieć, cierpią ci co pozostali"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 25 listopada 2008 r. po ciężkiej i długiej chorobie zmarła nasza najukochańsza córka, siostra, szwagierka, ciocia
śp.
ELŻBIETA RYBICKA
z domu Gralik
lat 60
Pogrzeb odbędzie się dnia 28 listopada 2008 r. o godz. 13.00 na cmentarzu przy ul. Wiślanej
Pogrążeni w smutku mama, siostra z rodziną, bracia z rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia