Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.01.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.01.2008
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiam, że dnia 21.01.2008r. zasnęła w Bogu po ciężkiej i cierpliwie znoszonej chorobie moja kochana Mama
ŚP.
ELŻBIETA PEEK
z domu Woźniak
lat 68
Pogrzeb połączony z mszą św. odbędzie się dnia 24.01.2008r. o godz. 12:00 na Cmentarzu Nowofarnym przy ul. Artyleryjskiej w Bydgoszczy
W smutku pogrążona córka
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia