Żyłeś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.02.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.02.2008
Express Bydgoski
„Żyłeś dla nas i dla innych kochaliśmy Cię wszyscy.”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia
12 lutego 2008 r. zmarł nagle nasz ukochany syn, brat, szwagier i wujek
Śp. Andrzej Adamczak
lat 41
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia
16 lutego 2008 r. (sobota) o godz. 10:00 w kościele
p.w. Św. Królowej Jadwigi przy ul. Wojska Polskiego. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13:00 na cmentarzu komunalnym przy
ul. Wiślanej w Bydgoszczy.
W smutku pogrążona
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia