Bogusława Wyżlic
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.02.2013
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.02.2013
Gazeta Pomorska
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 19.02.2013r zmarła nasza była pracownica Śp. Bogusława Wyżlic Pogrzeb odbędzie się dnia 23.02.2013r o godz. 12.00 na cmentarzu przy Parafii Św. Marii Magdaleny w Szczutowie koło Sierpca. Rodzinie Zmarłej wyrazy serdecznego współczucia składają Zarząd, Rada Nadzorcza i Pracownicy Farmaceutycznej Spółdzielni Pracy "Filofarm" w Bydgoszczy i Łobżenicy
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia