Już nigdy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.01.2007
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.01.2007
Express Bydgoski
"Już nigdy nie będzie jak dawniej.......
Wspomnienia są jedynie echem minionego szczęścia,
Pozostaje bezmiar smutku i tęsknota."
Składamy szczere z serca płynące podziękowania wszystkim,
którzy w bolesnych dla nas chwilach dzielili smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości oraz uczestniczyli w ostatniej drodze naszej kochanej Mamy, Babci, Prababci i Teściowej
Śp. WERONIKI SZCZEPAŃSKIEJ
lat 82
w szczególności Personelowi Medycznemu Szpitala Uniwersyteckiego - Katedra i Zakład Opieki Paliatywnej oraz Personelowi Poradni Wielospecjalistycznej "Medic" -Fordon
w szczególności dr Markowi Wawrzeńczykowi
i dr Mirosławie Przybylskiej za okazaną pomoc
jak również rodzinie, przyjaciołom, znajomym
za pamięć, modlitwę, wieńce i kwiaty
"Bóg zapłać"
składa Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia