Zabrałeś
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.02.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.02.2008
Express Bydgoski
"Zabrałeś BOŻE
co najcenniejsze dla mnie było -
serce małżonki
Choć odeszła, wśród przyjaciół żyje.
W moim sercu Twe serce bije."
Msza Święta w intencji
śp.
Walentyny Wiącek
w drugą rocznicę śmierci
odprawiona zostanie dnia
16 lutego (sobota) 2008r.
o godz. 18.00 w Kościele Garnizonowym.
Wszystkim którym była bliska
zawiadamiają:
MĄŻ i Grono najbliższych przyjaciół.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia