Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.11.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.11.2008
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 22.11.2008 r. odeszła w Bogu nasza najukochańsza Mama, Teściowa i Babcia
śp. WIKTORIA GLAZIK
z domu Hass
lat 94
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 26.11.2008r. o godz. 14.00 w kościele św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Starym Fordonie.
Po mszy św. odbędzie się pogrzeb na cmentarzu przy ul. Piastowej.
W smutku pogrążona
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia