Szanowni P
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.11.2006
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.11.2006
Express Bydgoski
Szanowni Państwo,
z ogromną radością przyjąłem fakt, że dzięki zdecydowanej większości głosów moich Wyborców, przypadł mi w udziale honor i zaszczyt zarządzać Gminą Świecie przez kolejne 4 lata.
Z całego serca dziękuję, tym wszystkim z Państwa, którzy obdarzyli mnie swoim zaufaniem i oddali na mnie głos w dniu 26 listopada br. Oddane głosy są dowodem Państwa dojrzałości społecznej, rozwagi i rozsądku oraz pozytywnej oceny mojej dotychczasowej pracy.
Obiecuję, że będę nadal rzetelnie pracować na rzecz rozwoju całej Gminy, godnie Ją reprezentować oraz dobrze służyć wszystkim mieszkańcom dla wspólnego dobra.
Tadeusz Pogoda
Burmistrz Świecia
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia