Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.11.2007
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.11.2007
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy , że dnia 03.11.2007r. odszedł od nas nasz kochany brat i wujek
ŚP.STANISŁAW SZECHOWICZ
Lat 65
Msza święta żałobna odprawiona zostanie dnia 07.11.2007r. o godz 8.30 w kościele p.w.Chrystusa Króla przy ul.Lotników ( Błonie ) .
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz 13.45 na cmentarzu komunalnym przy ul.Wiślanej w Bydgoszczy .
Pogrążona w smutku Rodzina .
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia