Minął rok
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.12.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.12.2008
Express Bydgoski
Minął rok, od kiedy nie ma już wśród nas naszej ukochanej Mamusi, Teściowej, Babci i Prababci śp. Urszuli Kierzek Zawiadamiamy, że msza św. za duszę naszej drogiej zmarłej zostanie odprawiona w dniu 22. 12. 2008 o godz. 18.00 w Kościele Chrystusa Króla na Błoniu w Bydgoszczy.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia