Podziękowa
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.06.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.06.2008
Express Bydgoski
Podziękowanie
Wszystkim, którzy w dniu pogrzebu, 28 maja 2008 r. przyszli pożegnać naszego Jedynego, Ukochanego Syna śp. Mikołaja serdecznie dziękujemy.
Księdzu Tomaszowi Cylowi i całej społeczności Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. Wojciecha w Bydgoszczy za okazane wsparcie duchowe oraz pomoc w tych trudnych dla nas dniach choroby i śmierci naszego Syna Mikołaja serdecznie dziękujemy.
Księdzu Mirosławowi Gogolikowi, nauczycielom, pracownikom i uczniom I Katolickiego Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego im. króla Jana III Sobieskiego w Bydgoszczy za modlitwę i wielką życzliwość serdecznie dziękujemy.
Bardzo trudno jest nam pogodzić się ze stratą Jedynego Dziecka. Tym bardziej dziękujemy wszystkim Państwu, że byliście z nami, że wspomagaliście nas i rozumiecie nasz ból.
Danuta i Marek Drozdowscy
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia