Żyłaś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.05.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.05.2008
Express Bydgoski
Żyłaś dla Boga i Jego Matki Przenajświętszej.
Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach.”
Pogrążeni w głębokim bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 29 kwietnia 2008 r. po długiej i godnie znoszonej chorobie odeszła od nas na zawsze ukochana Mamusia, Teściowa i Ciocia
Śp. AGNIESZKA NITKA
z domu Andrzejewska
Pogrzeb odbędzie się w piątek 2 maja 2008 r.
o godz. 14:15 na cmentarzu parafii NSPJ przy
ul. Ludwikowo w Bydgoszczy.
Msza św. za Duszę Zmarłej zostanie odprawiona
w poniedziałek 5 maja 2008 r. w kościele
p.w. NSPJ -Plac Piastowski w Bydgoszczy.
O czym zawiadamiają
Syn z Żoną i Rodziną
Prosimy o nieskładanie kondolencji
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia