Z wielkim żalem przyjęliśmy wi
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.05.2009
Nowiny
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.05.2009
Nowiny
Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Prof. Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie dra hab. Andrzeja Adamczyka Kierownika naukowo-dydaktycznego Zamiejscowego Wydziału Rozwoju Regionalnego w Dębicy Żegnamy wielkiego przyjaciela Dębicy, wspaniałego wykładowcę i nauczyciela akademickiego, świetnego fachowca i osobę o wielkim sercu, cieszącego się autorytetem wśród studentów Rodzinie, bliskim i przyjaciołom składamy serdeczne wyrazy współczucia Paweł Wolicki, burmistrz Dębicy, Mariusz Trojan, Krzysztof Krawczyk, zastępcy burmistrza Dębicy wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego Jan Borek, Przewodniczący Rady Miejskiej oraz radni Rady Miejskiej
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia