Odeszłaś
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.12.2007
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.12.2007
Nowosci
"Odeszłaś cicho i bez pożegnania,
Jak Ktoś, Kto nie chce swym odejściem smucić,
Jak Ktoś, Kto wierzy w chwili rozstania,
że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 30 listopada 2007 roku zmarła po chorobie moja kochana Żona, Mama, Teściowa, Siostra i Babcia
ś.p. Barbara Seliga
lat 63
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 4 grudnia 2007 roku o godz. 10.00 pożegnaniem Zmarłej w dolnym kościele p.w. Św. M.M.Kolbego na Skarpie. O godz. 10.50 nastąpi wyprowadzenie i przejazd do kościoła p.w. NMP Częstochowskiej (O.O. Paulinów), gdzie zostanie odprawiona Msza Św. żałobna.
Po Mszy Św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Antczaka (od ul. Pułaskiego).
Pogrążona w smutku
Rodzina
Autokar zostanie podstawiony o godz. 10.50 przy kościele p.w. Św. M.M.Kolbego na Skarpie.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia