Ty byłaś
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.02.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.02.2009
Express Bydgoski
"Ty byłaś miłością, ciepłem, światłem
Jak słońce na niebie zasnęłaś
Zrobiło się zimno, ciemno, brak nam Ciebie..."
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 11.02.2009 zasnęła w Bogu moja kochana Mamulka, Teściowa, Babcia, Szwagierka i Ciocia
Śp.
FELICJA WYŻLIC
lat 86
Pogrzeb połączony z mszą św. odbędzie się dnia 14.02.2009 r. (sobota) o godz. 14:00 na cmentarzu parafialnym przy al. St. Kar. Wyszyńskiego- Bielawki w Bydgoszczy.
Pogrążona w smutku Córka z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia