Odeszłaś
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.12.2007
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.12.2007
Express Bydgoski
"Odeszłaś cicho i bez pożegnania, jak ktoś, kto nie chce swym odejściem smucić, jak ktoś, kto wierzy w chwili rozstania, że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 24.12.2007r. odeszła od nas nasza kochana BABCIA, MAMA i TEŚCIOWA
śp.
STEFANIA KOZAK
z domu TOMCZAK
lat 74
Pogrzeb poprzedzony mszą św. odbędzie się dnia 28.12.2007r. o godz. 13.30 na cmentarzu Nowofarnym, przy ulicy Artyleryjskiej w Bydgoszczy.
Pogrążona w smutku RODZINA
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia