Żyłaś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.01.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.01.2009
Express Bydgoski
"Żyłaś dla nas. Dziękujemy Ci za Twą miłość"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 31.12.2008r. odzeszła do Pana nasza kochana Mamusia, Teściowa, Babcia, Prababcia, Siostra, Szwagierka i Ciocia
śp.
Wanda Krzewina
Pogrzeb odbędzie się dnia 3.01.2009r. o godz. 11.00 na cmentarzu parafialnym św. Józefa przy ul. Toruńskiej.
Pogrążona w smutku Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia