Złote ser
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.01.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.01.2009
Express Bydgoski
„Złote serce miałaś, od życia dużo nie chciałaś,
ale zawsze z czułością o nas dbałaś
i tak gorąco nas kochałaś.
Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach.”
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy,
że dnia 30 grudnia 2008 r. zasnęła w Bogu kochana Żona, Mamusia, Teściowa i Babcia
Śp. WERONIKA ŁUCZYŃSKA
lat 57
Msza św. żałobna odprawiona zostanie w sobotę
3 stycznia 2009 r. o godz. 10:00 w kościele
p.w. Św. Marka przy ul. Salezjańskiej 1. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12:15
na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej
w Bydgoszczy.
W smutku pogrążeni
Mąż, Córka i Syn z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia