Dziękujemy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.12.2006
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.12.2006
Express Bydgoski
Dziękujemy wszystkim, którzy w bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal oraz tak licznie uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej
śp.
Alfredy Adamkiewicz
w szczególności ks. proboszczowi Bernardowi Gonska, rodzinie, sąsiadom, znajomym i delegacji z firmy "Eltyb"
serdeczne Bóg zapłać
składa rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia