Z żalem za
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.02.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.02.2008
Express Bydgoski
Z żalem zawiadamiamy, że w dniu 25 stycznia 2008 r.
zmarł nasz szwagier i wujek
śp.
Franciszek Zabielski
lat 90
Pogrzeb odbył się w gronie rodziny na Cmentarzu
Nowofarnym w Bydgoszczy w dniu 29 stycznia 2008 r.
Msza święta za duszę śp. Zmarłego została odprawiona
w Bazylice w dniu pogrzebu. W Jego intencji pomodlimy
się nadto w Bazylice na mszy świętej w dniu 25 lutego 2008 r.
o godz. 7.00.
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia