W związku z 60 rocznicą powsta
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.09.2009
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.09.2009
Głos Koszaliński
W związku z 60 rocznicą powstania II Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Broniewskiego w Koszalinie Szanownemu Panu Dyrektorowi mgr. Wiktorowi Andrzejowi Kamieniarzowi, zastępcom dyrektora, Gronu Pedagogicznemu, nauczycielom emerytom, pracownikom administracji i obsługi, przyjaciołom "Bronka", podziękowania i wielkie gratulacje za wkład w edukację i wychowanie młodego pokolenia. Z miłym wspomnieniem i życzeniami dalszych sukcesów Janina Jagodzińska i absolwenci Myślimy o dyrektorach, nauczycielach i pracownikach szkoły, których niema wśród nas. 26 września 2009r.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Grazyna Jasicka/ 1969-1973/
16 l