Spieszmy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.07.2007
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.07.2007
Express Bydgoski
"Spieszmy sie kochać ludzi tak szybko odchodzą, żeby widzieć naprawdę zamykaja oczy, kochamy wciąż za mało i stale za późno"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 29.06.2007r. odszedł od nas mój kochany mąż, tata i dziadek, nasz drogi brat, szwagier i wujek
śp.
EDMUND RADWAŃSKI
lat 61
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 04.07.2007r. o godz. 8:00 w kościele Opatrzności Bożej przy ul. Sandomierskiej.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 11:30 na cmentarzu NSPJ przy ul. Ludwikowo.
W smutku pogrązona
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia