Złote ser
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.07.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.07.2008
Express Bydgoski
"Złote serce miałaś, z czułością o nas dbałaś i tak gorąco nas kochałaś..."
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 19.07.2008r odeszła od nas nasza najukochańsza Babcia i Prababcia
Śp.
STEFANIA KOCIŃSKA
z d. Sulska
lat 86
Msza św. żałobna zostanie odprawiona w dniu 23.07.2008r /środa/ o godz. 7.30 w kościele pw. Św. Trójcy w Bydgoszczy.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 11.15 na cmentarzu parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa przy ul. Ludwikowo w Bydgoszczy.
Małgosia, Agnieszka i Krzysiu
z Rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia