Gdyby mił
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.08.2005
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.08.2005
Nowosci
„Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać, Byłabyś z nami”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 31 lipca 2005 roku zmarła
śp.
AGNIESZKA BRĄSZKIEWICZ
z domu Szczukowska
z którą przeżyłem bardzo szczęśliwie 54 lata
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 3 sierpnia 2005 roku o godz. 14.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego „Sotor” przy ul. Bażyńskich do kościoła p.w. NMP, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Gałczyńskiego (wejście przy kościele Polsko-Katolickim).
Pogrążony w smutku
Mąż z Rodziną
Autokar zostanie podstawiony o godz. 14.00 przy Domu Pogrzebowym „Sotor”, przy ul. Bażyńskich.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia