Z żalem za
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.04.2007
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.04.2007
Express Bydgoski
Z żalem zawiadamiamy, że w dniu 8 kwietnia 2007 r. na wieczną wachtę odszedł
Jan Przepierski
Członek WKŻ Pasat od 1983 roku, przez wiele lat aktywnie zaangażowany w rozwój naszego klubu, pełnił funkcje Bosmana Klubu oraz funkcje we władzach WKŻ Pasat
Cześć Jego Pamięci
Rodzinie i przyjaciołom składamy serdeczne
wyrazy współczucia
Zarząd i członkowie
WKŻ Pasat
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia