Żegnamy na
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.08.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.08.2008
Express Bydgoski
Żegnamy naszą Koleżankę
śp.
KINGĘ SZERSZUN
Utraciliśmy człowieka wielkiego serca, oddanego bliźnim. Kobietę dobrą, mądrą i piękną..
Pamięć o Niej na zawsze w Nas zostanie.
Rodzinie wyrazy serdecznego współczucia w imieniu środowiska Pielęgniarek i Położnych Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego w Bydgoszczy
składa
Zarząd Zakładowej Organizacji Związkowej OZZPiP
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia