Ja Jestem
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.04.2007
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.04.2007
Nowosci
"Ja Jestem Zmartwychwstanie i Życie,
kto we mnie wierzy nie umrze na wieki"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 8 kwietnia 2007 roku zasnęła w Bogu opatrzona Sakramentami Świętymi nasza kochana Mamusia, Teściowa i Babcia
ś.p. Jadwiga Olszewska
lat 87
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 11 kwietnia 2007 roku o godz. 12.30 pożegnaniem Zmarłej w kościele p.w. Chrystusa Króla.
O godz. 13.00 zostanie odprawiona Msza św. żałobna.
Po Mszy św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Antczaka (od parkingu).
Pogrążona w smutku
RODZINA
Autokar zostanie podstawiony po Mszy św. przy kościele p.w. Chrystusa Króla.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia