Śpieszmy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.05.2006
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.05.2006
Express Bydgoski
„ Śpieszmy się kochać ludzi
Tak szybko odchodzą , żeby widzieć naprawdę zamykają oczy .
Kochamy wciąż za mało
I stale za późna .... „ ( Ks.Jan Twardowski )
Z głębokim żalem zawiadamiamy , że dnia 19 maja 2006r. odeszła od nas na zawsze nasza kochana Mama , Teściowa i Babcia
ŚP.ALEKSANDRA GRUSZCZYŃSKA
z domu LEMKE
Lat 78
Pogrzeb połączony z mszą świętą odbędzie się we wtorek tj.23 maja 2006r. o godz.13.00 na cmentarzu parafialnym przy Al.Stefana Kardynała Wyszyńskiego - Bielawki w Bydgoszczy .
W smutku pogrążona rodzina .
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia