Dla nas ży
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.11.2006
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.11.2006
Express Bydgoski
Dla nas żyłaś, najdroższą nam byłaś,
Dzisiaj serca nasze płaczą, że już nigdy Ciebie nie zobaczą
Z głębokim żalem zawiadamiamy że dnia 16.11.2006 r odeszła nasza najukochańsza mamusia, siostra, babcia, szwagierka, bratowa, ciocia i kuzynka
śp. Stefania Kaszak
z domu Roga
lat 71
Pogrzeb poprzedzony mszą św. odbędzie się dnia 18.11.2006 r o godz. 13.00 w kościele przy ul. Jaskółczej.
W smutku pogrążona rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia