Zabrałeś
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.01.2007
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.01.2007
Express Bydgoski
"Zabrałeś Boże to, co najcenniejsze -Serce Matki"
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 14.01.2007r. zasnęła w Bogu nasza kochana żona, mama, babcia, siostra, szwagierka i ciocia
śp.
ELŻBIETA ZIELIŃSKA
lat 59
z domu Urbańska
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 18.01.2007r. o godz. 12:30 w kościele Niepokalanego Poczęcia N.M.P. przy ul. Saperów - Jachcie. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13:45 na cmentarzu NSPJ przy ul. Ludwikowi.
W smutku pogrążona Rodzina
Prosimy o nie składanie kondolencji
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia