'Wujek- Śląsk' Górnicy z Kopalni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.09.2009
Świętochłowice
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.09.2009
Świętochłowice
Rodzinom i Bliskim Górników, którzy ponieśli śmierć w wyniku katastrofy w kopalni "Wujek-Śląsk" w Rudzie Śląskiej, w imieniu wszystkich Mieszkańców Świętochłowic, łącząc się w bólu, składam wyrazy głębokiego współczucia.
Prezydent Miasta Świętochłowic Eugeniusz Moś
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia