Serdeczne
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.02.2006
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.02.2006
Express Bydgoski
Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy udzielali pomocy medycznej, łączyli się z nami w żałobie, tak licznie uczestniczyli w ceremonii odprowadzenia na miejsce wiecznego spoczynku
śp.
Antoniny Wawrzonkowskiej
a szczególnie lekarzom i pielęgniarkom Kliniki Internistycznej 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego, pani dr Elżbiecie Bielickiej- Wiśniewskiej, a także całemu personelowi Oddziału Hematologii i Chorób Wewnętrznych Wojewódzkiego Szpitala im. dr. Biziela w Bydgoszczy. Rodzinie, krewnym, znajomym, sąsiadom z ul. Topolowej 6
składają
mąż i synowie z rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia