Wszystkim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.12.2005
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.12.2005
Express Bydgoski
Wszystkim, którzy w bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal
Okazali wiele serca i życzliwości oraz uczestniczyli we mszy św i odprowadzili na miejsce wiecznego spoczynku mojego ukochanego męża, tatusia, teścia i dziadziusia
śp. Andrzeja Puziaka
a w szczególności księżom z parafii św. Wincentego A'Paulo Bazylika, rodzinie z Bydgoszczy, Anglii, Niemiec i Ciechanowa, przyjaciołom, pracownikom i emerytom Szkoły Podstawowej Nr 20, Spółki "Megazec" z Bydgoszczy, Ośrodka Kształcenia Kierowców " Auto-Start", działkowiczom POD "Nadzieja", sąsiadom i znajomym za modlitwę, wieńce, kwiaty i słowa otuchy oraz Zakładowi Pogrzebowemu "Dylewscy" za profesjonalną obsługę
Serdeczne podziękowanie składają żona, córka i syn z rodzinami.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia