Składam og
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.01.2006
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.01.2006
Express Bydgoski
Składam ogromne podziękowania wszystkim, którzy wspomogli mnie w trudnych chwilach związanych z chorobą, śmiercią i pogrzebem mojej ukochanej mamy
Śp. Kazimiery Tkaczyk
mojemu najdroższemu mężowi Jarkowi za jego miłość, oddanie, cierpliwość i zrozumienie,
mojej teściowej Barbarze Sikorra za troskę i wsparcie,
mojemu szwagrowi Piotrowi Sikorra za poświęcony czas i wielką pomoc,
ojcu Franciszkowi Oraczowi za pomoc, życzliwość i zrozumienie,
panu dr Włodarczykowi i całemu personelowi Oddziału Transplantologii za długoletnie leczenie i włożony trud,
pani dr Piórkowskiej oraz pielęgniarkom z Hospicjum Sue Rayder za troskliwą opiekę,
wszystkim moim pracownikom z szczególnie pani Anicie Szymańskiej za oddanie i lojalność,
pani Bożenie Porożyńskiej za poświęcenie i oparcie,
członkom rodziny, przyjaciołom i znajomym za pomoc i słowa pociechy
dziękuję także wszystkim państwu, którzy tak licznie przybyliście, aby pożegnać moją mamę.
Ewa Sikorra
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia