Podziękowa
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.07.2005
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.07.2005
Express Bydgoski
Podziękowanie
księdzu dyrektorowi Romualdowi Biniakowi
oraz wszystkim pracownikom Hospicjum im. ks. Jerzego Popiełuszki w Bydgoszczy
a w szczególności
lekarkom
Pani dr Magdalenie Grzybek z opieki domowej
i Pani dr Renacie Heise - Rajs
z oddziału stacjonarnego,
oraz pozostałym lekarzom, pielęgniarkom i wolontariuszom, którzy w tak bolesnych dla mnie chwilach okazali wiele serca, życzliwości, pomocy i duchowego wsparcia oraz profesjonalnej i bezinteresownej opieki nad moją ukochaną mamą
śp. Bernadetą Kutyła
Serdeczne "Bóg zapłać" składa córka Renata
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia