Z okazji p
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.08.2007
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.08.2007
Express Bydgoski
Z okazji pierwszej bolesnej rocznicy śmierci
mojego Męża
śp.KAZIMIERZA KURKIEWICZA
Dnia 2 września 2007r. o godz. 11.30 w Bazylice św. Wincentego a'Paulo w Bydgoszczy odprawiona zostanie msza św. żałobna na którą zapraszam wszystkich przyjaciół i znajomych prosząc o liczny udział i gorącą modlitwę za duszę zmarłego
ŻONA.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia