Złote ser
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.09.2007
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.09.2007
Express Bydgoski
"Złote serce miałaś, od życia dużo nie chciałaś,
ale zawsze z czułością o nas dbałaś
i tak gorąco nas kochałaś.
Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach."
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia
26 września 2007 r. zasnęła w Bogu nasza kochana mama, teściowa, babcia i prababcia
Śp. Ewa Siwiak
z domu Strzelecka
lat 70
Pogrzeb odbędzie się dnia 29 września 2007 r. (sobota) o godz. 14:30 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy.
W smutku pogrążone
Dzieci z Rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia