PODZIĘKOWA
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.02.2007
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.02.2007
Express Bydgoski
PODZIĘKOWANIE
Wszystkim, którzy w tak trudnych i bolesnych dla nas chwilach, dzielili z nami smutek, żal i przygnębienie, okazywali wiele serca, życzliwości i wsparcia, przejawiali troskę i współczucie oraz wzięli tak liczny udział w ceremonii pogrzebowej mojego ukochanego Męża, naszego Syna, Ojca, Brata, Dziadziusia, Szwagra i Przyjaciela
śp. ZDZISŁAWA KOBLAŃSKIEGO
a w szczególności: Pani ordynator dr n.med. Ewie Chmielowskiej, lekarzom i pielęgniarkom Oddziału Chemioterapii Centrum Onkologicznego w Bydgoszczy, za życzliwą opiekę i ratowanie życia oraz księżom z Parafii Św. Antoniego z Bydgoszczy: Ks. kanonikowi Janowi Graczykowi, Ks. Michałowi Szmani, Ks. Krzysztofowi Panasiukowi, Ks. Proboszczowi Maciejowi Czerwińskiemu z Parafii Matki Bożej Anielskiej z Rzadkowa,
za poprowadzenie uroczystej mszy i ceremonii pogrzebowej, jak również: rodzinie, przyjaciołom sąsiadom, koleżankom i kolegom, znajomym oraz przedstawicielom zakładów pracy za przyjacielską pomoc, za udział w pogrzebie i złożenie na grobie niezliczonej ilości wieńców, wiązanek i kwiatów.
Wyrazy najserdeczniejszego podziękowania i wdzięczności składa
Żona Urszula Koblańska z rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia