Żyłaś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.03.2006
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.03.2006
Nowosci
"Żyłaś dla nas i dla innych,
kochaliśmy Cię wszyscy"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 13 marca 2006 roku zasnęła w Bogu nasza kochana Mamusia, Teściowa, Babcia, Siostra, Bratowa, Szwagierka i Ciocia
ś.p. MONIKA WIŚNIEWSKA
lat 76
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 17 marca 2006 roku o godz. 14.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego "Sotor" przy ul. Bażyńskich do kościoła Garnizonowego p.w. Św. Katarzyny, gdzie zostanie odprawiona msza św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).
Pogrążona w smutku
CÓRKA z RODZINĄ
Autokar zostanie podstawiony o godz. 14.00 przy Domu Pogrzebowym "Sotor", przy ul. Bażyńskich.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia