Serdecznie
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.08.2006
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.08.2006
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy byli z nami w tych bolesnych dla nas chwilach i okazali nam wiele serca oraz uczestniczyli w pogrzebie
śp. ppłk. JERZEGO WEBERA
Szczególnie pragniemy wyrazić podziękowanie oficerom: Pawłowi Siudzie i Ryszardowi Bojarskiemu, którzy pomogli nam w organizacji pogrzebu, a ks. Romanowi Napiwockiemu z parafii M.M. Kolbego o. Sławomirowi Brzozeckiemu z Zakonu Ojców Dominikanów, Orkiestrze Pomorskiego Okręgu Wojskowego i Kompanii Honorowej Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia, za uświetnienie uroczystości pogrzebowej.
Dziękujemy za pomoc Sąsiadom, zwłaszcza z naszej klatki schodowej
Żona z Synami
i najbliższą Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia