Żyłaś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.05.2005
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.05.2005
Express Bydgoski
"Żyłaś dla nas i dla innych kochaliśmy Cię wszyscy."
Pogrążeni w żalu i smutku zawiadamiamy, że dnia
30 maja 2005 r odeszła na zawsze moja kochana Żona, nasza Mama, Teściowa, Babcia, Prababcia, Siostra i Ciocia
Śp. Maria Kipczak
z domu Dombek
lat 69
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia
1 czerwca 2005 r (środa) o godz. 11:00 w kościele
pw. Zmartwychwstania Pańskiego przy Al. Stefana Kard. Wyszyńskiego 58. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia godz. 14:30 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy.
W smutku pogrążeni
Mąż z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia