PODZIĘKOWA
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.02.2007
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.02.2007
Nowosci
PODZIĘKOWANIE
Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej mojego ukochanego Męża
Śp. Tadeusza Kamińskiego
Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom za wspólną modlitwę, żłożone wieńce oraz za troskliwą i fachową opiekę medyczną w czasie ciężkiej i długiej choroby całemu personelowi medycznemu Oddziału Chorób Płuc Szpitala Wojewódzkiego w Toruniu, a w szczególności Ordynatorowi Panu dr P. Wudarskiemu, dr A. Jończy, dr. A. Waglowskiej
serdeczne podziękowanie
składa
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia