Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.08.2007
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.08.2007
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 25 sierpnia 2007 r. zmarł długoletni członek Stowarzyszenia Elektryków Polskich, były przewodniczący Sądu Koleżeńskiego
Śp.
mgr inż. Zdzisław Wójcik
lat 82
Rodzinie Zmarłego
wyrazy głębokiego współczucia składają
Zarząd i Członkowie O/B SEP
Pogrzeb odbędzie się dnia 31 sierpnia 2007 o godz. 13.00 na cmentarzu przy ulicy Wiślanej.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia