Spieszmy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.03.2007
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.03.2007
Nowosci
"Spieszmy się kochać ludzi,
bo tak szybko odchodzą"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 3.III.2007 r. zmarła opatrzona sakramentami św. nasza kochana Mamusia, Teściowa, Babcia, Bratowa, Szwagierka i Ciocia
śp. Teodozja Rypyść
z domu Bardzińska, lat 85
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 8.III.2007 r. o godz. 12.30 wystawieniem ciała w Domu Pogrzebowym "Szczepańczyk" ul. Nieszawska 33G. O godz. 13.00 nastąpi wyprowadzenie ciała do kościoła pw. Św. Piotra i Pawła, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Po Mszy św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu przy ul. Poznańskiej (nowy).
Pogrążona w smutku
Rodzina
Autobus zostanie podstawiony przed kościołem po mszy św.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia